Tensione në protestë, hidhet molotov përpara Bashkisë së Tiranës

Tensione te Bashkia e Tiranës. Duket se situata është përshkallëzuar, pasi protestuesit kanë hedhur molotov.
Kujtojmë se prej disa kohësh po zhvillohen protesta para bashkisë pas arrestimeve për dosjen 5D, ku pas hekurave ranë dhe drejtorë të Veliajt.

Tensione në protestë, hidhet molotov përpara Bashkisë

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne