Tragjike në Tale të Lezhës, mbytet në det i mituri 12- vjeçar

Një i mitur 12- vjeçar është mbytur në det në Tale të Lezhës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe 12- vjeçari ishte nga Borizana e Fushë- Krujës.

Por ndërkohë grupi hetimor është në vendngjarje për të sqaruar rrethanat e saj nëse 12- vjeçari u mbyt aksidentalisht apo jo.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Lezhë/Informacion paraprak

Më  datë 26.07.2020, në Tale , Lezhë është mbytur në det i mituri 12 vjeç ,  banues në fshatin Borizanë, Fushë Krujë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Bw

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne