Tropoja mbetet blu pavarësisht rilindjes urbane

Ka përfunduar numërimi dhe në bashkinë e Tropojës, ku Partia Demokratike ka fituar zgjedhjet me rezultat të thellë.

Diferenca me 2881 vota pritet ti japë një dorë PD për të kompensuar humbjen në Kukës, të paktën nga trendi i deritanishëm.

Në Kukës janë numëruar vetëm 31 kuti votimi nga 89 dhe kryeson PS me një diferencë prej 660 votash.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne