Veshja e Ramës në Bruksel: Krenar me narko-republikën

Sali Berisha ka komentuar mënyrën e veshjes së Edi Ramën në Bruksel, në takimin e kryeministrave të Ballkanit Perëndimor, me zyrtaren e lartë të BE, Federica Mogherini.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Berisha publikon një foto të Ramës me një bluzë me gjehen e kanabisit përpara dhe madje të shkruar. Berisha e cilëson sërish Ramën si Noriega.

Për dixhiturën e fotos Berisha shkruan “Krenar me Narko-Republikën”.

Veshja jo zyrtare e kreut të qeverisë gjatë takimit zyrtar me shefen për politikë të jashtme të BE-së Federica Mogherini u komentua nga të gjitha mediat dhe gazetarët e huaj që gjendeshin në Bruksel.

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne