Shqiperia

Vettingu në polici/ KJV shkarkon nga detyra drejtorin e SHÇBA në Fier, Arben Frashërin

Ngec në vetting një tjetër zyrtar policie.

“BalkanWeb” mëson se është shkarkuar sot nga detyra Arben Frashëri, Drejtor i Drejtorisë Rajonale Fier – Berat, në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme.

Vendimi u mor nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit./BW

OPINIONE