VIDEO/ Eminem këngë kundër Trump: Racist dhe kamikaz, prandaj të urrejmë!

Reperi i famshëm Eminem, ka publikuar së fundmi një këngë kundër Presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump. Në këtë këngë Eminem i thotë Presidentit Trump se ai është një racist, një kamikaz dhe se prandaj është një figurë e urryer. Eminem lëshon mjaft ofendime për Presidentin, dhe i bën një ultimatum fansave të tij duke i thënë se nuk mund të jenë fansat e tij nëse në të njëjtën kohë mbështesin Trump.

Kënga ka marrë miliona klikime dhe është bërë virale në rrjet.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne