Shqiperia

Video/ Lubonja komenton foton e Ramës, Mirela Milori nuk mban do të qeshurën në studio

Një tjetër moderatore nuk ka menaxhuar dot të qeshurën, ndërsa ishte në transmetim live në ekranin e ‘abc news’, teksa përballë saj intervistonte analistin, Fatos Lubonja.

Ka qenë blogeri Olti Curri, ai i cili ka publikuar videon, kur Mirela nuk mban dot të qeshurën, ndërsa bashkë me Lubonjën komentonin një foto të kryeministrit Edi Rama, pranë një papagalli.

“Ne jemi popull i varfër dhe ne kemi nevojë që kryeministri të na dojë. Mirëpo, te ajo foto , Rama duket shumë i kënaqur,nuk i mungon dashuria e njerëzve të tjerë dhe i ka mbetur papagalli”, shprehet me ironi Lubonja.

Ndiqni videon e plotë: https://www.facebook.com/OltiCurrifanpage/videos/2178053925777538/

OPINIONE