Shqiperia

VIDEO/ Vasili numëron mashtrimet e Veliajt: Po besuat këta, keni tallur veten

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në Facebook, numëron të gjitha gënjeshtrat, sipas tij, të kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Përmes një videoje të postuar në profilin e tij, ish-deputeti Vasili shkruan ndër të tjera se deklaratat dhe premtimet e Veliajt janë një rekord botëror gënjeshtrash,

“Ndiqni rekordin botëror të gënjeshtrave. Sa herë ti dëgjoni këta bëni një xhiro nëpër Tiranë dhe e shihni vetë, se gropat e pallateve i keni me qindra çdo 100 metra dhe e kuptoni, që po besuat këta keni tallur vehten!”, shkruan Vasili.

OPINIONE