Zbulohet skandali, “hajde tek takimi Tahirit se marr lekë”

“Nëse arrij të çoj sa më shumë njerëz tek takimi i Saimirit (Tahirit) marrë lekë”, ky është mesazhi që ka mbërritur tek celulari i një aktivisteje të LSI-së, e cila denoncon se si merret paraja tek rilindja me rastin e fushatës. Siç edhe shikohet nga mesazhi.

Vajzës në fjalë i kërkohet ndihmë për të mbledhur sa më shumë njerëz me qëllim që të marri lekë, pasi motra e tij punon koordinatore dhe mesa duket paguhet për këtë pjesë, asaj do i mjaftonte vetëm të dukej.

Komenetet e tjera janë të tepërta. Vajza, i ka shkruar Saimir Tahirit për të sqaruar këtë gjë, dhe siç duket po pret përgjigje.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne