Shqiperia

Zhduken dy minorenë në Maliq

Më 21 dhjetor, një vajzë dhe një djalë minorenë janë larguar nga banesat e tyre në Maliq. 16 vjeçarja me iniciale S.O, është denoncuar si e zhdukur nga tezja e saj, Gj.H, 61 vjeçe.

Gjithashtu shtetasja E.L, 44 vjeç, banuese në fshatin Pojan, ka denoncar largimin nga banesa të të birit, 17 vjeçarit me iniciale R.L.

Policia po punon për gjetjen e dy adoleshentëve.