Shqiperia

Ben Blushi sherr me banorët e Dardhës: Largohuni se jeni me virus

CNA.al ka mundur të sigurojë një video ekskluzive të një debati dhe sherri të fortë, të ndodhur mes Ben Blushit dhe banorëve të Dardhës.

Në videon e mëpshtme, duket Ben Blushi i shoqëruar nga vëllai i tij Martini janë konfliktuar me komshinjtë, për shkak se ish-ministri socialist, ish-kryetari i LIBRA-s dhe ish-deputeti, ka kryer punime duke dëmtuar shtëpitë e komshinjve. Nëpërmjet një leje jo ndërtimore, ka filluar sistemin e një prone, për të cilën komshinjtë pretendojnë se nuk është e tij, por e ka përfituar në mënyrë të pa drejtë dhe nga punimet që po kryhen po iu dëmton pasuritë dhe pronat.

Më poshtë dëgjoni videon dhe përplasjet e Ben Blushi, të cilëve iu drejtohet duke thënë “Largohu se je me virus”.

/SYRI

OPINIONE

INTERVISTA