Berisha dhe Malltezi kërkuan ndryshimin e masës së sigurisë, ja kur do të merret vendimi

Apeli i GJKKO-së do të marrë sot vendimin për kërkesën e kryetarit të PD-së dhe dhëndrit të tij, Jamarbër Malltezi për ndryshimin e masës së sigurisë.

Vendimi do të jepet në orën 12:00 nga gjyqtarja Ilirjana Olldashi.Seanca e sotme në Apelin e GJKKO është për informacionin dy mujor.

SPAK kërkon që Sali Berisha të qëndrojë në arrest shtëpie ndërkohë që avokatët kërkojnë ndryshim masë./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne