Çështja ‘McGonigal’, Rama i prerë: S’jam i shqetësuar, SPAK të hetojë, por…

Kryeministri Edi Rama në një konferencë të fundit për këtë vit me gazetarët, u ndal te çështja ‘McGonigal’,për të cilin SPAK ka nisur një hetim.

Ai tha se nuk është i shqetësuar dhe se nuk ka pse, pasi kjo çështje është hetuar në SHBA.

“Pse duhet të jem i shqetësuar unë për rastin McGonigal, kur ajo çështje është hetuar në SHBA. S’ka asnjë lidhje me ato që thuhen këtu. SPAK të hetojë, s’ka asnjë problem.”, tha ai./BW

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne