Sport

Cikalleshi rikthehet tek Osmanlispor

Pas Armando Sadikut edhe sulmuesi tjetër i kombëtares Sokol Cikalleshi ka ndërruar skuadër.

Cikalleshi qëndroi në Turqi, por u rikthye tek Osmanlispor në kategorinë e dytë të kampionatit.

Aventura me Goztepe nuk zgjati shumë dhe paraqitja e tij ishte me lëkundje, ku vuajti dëmtime dhe mungesë aktivizimi. Cikalleshi arriti të shënojë vetëm 2 gola në 3 ndeshje në kampionat.

OPINIONE

INTERVISTA