Damian Gjiknuri paraqitet në SPAK

Deputeti socialist dhe ish-ministri Damian Gjiknuri është paraqitur mëngjesin e kësaj të premteje në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Ende nuk dihet ende se për çfarë dosje hetimore është kërkuar paraqitja e tij.

Mësohet se Gjiknuri është shfaqur pa praninë e avokatit në SPAK./gazetaimpakt

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne