DREJTORI I MUZIKËS NË DURRËS SHET DROGË. OPERACIONI ZBULON SKANDALIN, 15 TË ARRESTUAR

Një operacion policor që ka vënë në pranga 15 persona dhe 3 të tjerë janë shpallur kërkim pasi vepronin si grup kriminal dhe shpërndanin lëndë narkotike si kokainë e heroinë.

Mes personave në kërkim është edhe drejtori i shkollës së muzikës në qytetin e Durrësit, Dashamir Mehmeti.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne