E lanë në gjak! Efektivët e FNSH-së nuk lëshojnë nga dora të riun që dhunuan

Pamjet tmerri! Efektivët e FNSH-së kapin dhe nuk lëshojnë nga dora një potestues.

Siç shihet edhe nga pamjet, i riu ka marrë plagë në kokë dhe është gjakosur. Efektivët e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë e ka rrethuar, e kanë kapur nga xhupi dhe nisin t’i hedhin ujë.

Ata nuk e lëshojnë, ndërsa qytetarët e tjerë kanë ndërhyrë.

“Çfarë të bëri more, ç’të bëro mor…po lëshoje more…”- thonë ata në sfond. Aty shihet edhe një tjetër protestues me xhup të kuq.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne