Grushta live, 2 deputetët kosovarë qëllohen me grushta dhe gota

Nisi si një debat televiziv, por pëfundoi në sherr me grushta. Ngjarja ndodhi në Kosovë në emisionin ‘Info Magazinë’, ku ishin përballë njëri-tjetrit deputetët Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka.

Ata fillimisht janë fyer rendë me njëri tjetrin, ndërsa më pas Krasniqi ka gjuajtur me ujë Zeken. Ky i fundit i është përgjigjur Krasniqit në të njëjtën mënyrë.

Më pas Krasniqi është ngritur nga ulësja dhe e ka grushtuar Zekën.

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne