Niset drejt Traumës një 15-vjeçar nga Bulqiza, dyshohet se u rrëzua me biçikletë

Një 15-vjeçar nga Bulqiza është nisur drejt Traumës, pasi dyshohet se është rrëzuar nga biçikleta.

I mituri është gjetur i lënduar në rrugë, por nuk dihen rrethanat e sakta.

Burime bëjnë me dije se policia po punon për të zbardhur ngjarjen e plotë dhe nëse kemi të bëjmë me rrëzim aksidental apo fëmija është përplasur nga ndonjë automjet./BW

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne