Olsi Jazexhiu: Rama ha bukën e turkut dhe i bën rixha kaurit!

Historiani Olsi Jazexhi i ftuar në Shqip në DritareTv u shpreh se pas ardhjes në pushtet kryeministri Edi Rama tregoi një islamofobi të avancuar. Rama i ha bukën turkut dhe i bën rixha kaurit, u shpreh historiani.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne