Pamje nga sherri mes Princ Lekës dhe Elia Zaharisë: “Ke rrahur babin tim, të ka mbajtur me bukë. Je pa shkollë”

Janë publikuar pamjet e përplasjes së Elia Zaharias me Princ Lekën. Siç duket, pamjet i ka filmuar vete Princ Leka, teksa largohet po nga banesa.

“Ti i ke gjuajtur babit tim, 70 vjeç? Ti ke gjuajtur babanë tim që të ka mbajtur me bukë? Do të të çoj në gjyq. Ti ke falsifikuar diplomat, t’i s’ke shkollë, ke katër klasë shkollë. I ke thënë shtetit shqiptar që ke bërë shkollë, ti s’ke shkollë”, dëgjohet ajo t’i thotë ish-bashkëshortit.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne