Plas sherri mes gazetareve në studio: Mos më jep mua leksione…

Gazetarja Klodiana Lala është përplasur në emisionin “Studio e Hapur” me kolegët e saj Artan Hoxha dhe Anila Basha, lidhur me shkarkimin e Haki Çakos si Drejtor i Përgjithshëm i Policisë.

Koleget nuk kanë kursyer replikat me njëra – tjetrën duke iu drejtuar me fjalët: “Flet sikur ke ngrënë letra. Mos më jep mua leksione gazetarie. Merresh me thashetheme dhe shashka, etj”

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne