Pornografi me Skenderbeun

Pas sulmit nga ana e myslymaneve shqiptare kunder idhullit katolik te Skenderbeut, adhuruesit e heroit te Katolicizmit, pervec kercenimeve dhe shantazheve qe kane nisur te bejne kunder besimtareve dhe imameve myslymane, tanime kane nisur te kalojne edhe ne dashuri ekstreme. Faqja shkodrane Monella Vagabonda ka publikuar foto femnash, mesa duket katolike shkodrane apo maloke te cilat shkojne ne Lezhe, ne xhamine qe komunistet e kane kthyer ne tempull te Skenderbeut dhe puthen me copen e gurit.

Fotoja qe tregohet me siper, nuk ben te shihet nga femijet nen moshen 18 vjec.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne