PROTESTA/ Berisha: Qytetarët trima, të gatshëm për ta tërhequr zvarrë si mi, Erjon Veliajn

Qytetarët janë në protest para Bashkisë së Tiranës, të gatshëm për ta tërhequr zvarrë si mi Erjon Veliajn.

Kështu shkruan ish-Kryeministri Berisha në një koment në rrjetet sociale rreth protestës që po zhvillohet nga banorët e Unazës së Re, përpara zyrave të Erjon Veliajt.

Berisha ka shprehur nderimin dhe mbëshjtetjen e këta qytetarë trima, të cilët po mbrojnë dinjitetin, shtëpitë dhe bizneset nga mafia e qeveritarëve Rama – Veliaj.

Postimi i plotë i Berishës:

Qytetaret qe Lal Plehu i quajti shpellare, ne proteste para Bashkise te gatshem per ta terhequr si mi zvarre.

Nderim dhe mbeshtetje qytetareve trima qe mbrojne dinjitetin, shtepite dhe bizneset e tyre nga mafia e qeveritareve Rama-Veliaj! 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne