Shqiperia

Protesta, reagon Spiropali i Skëndërbeut: Opozita është e verbuar nga humbja…

Për protestën e opozitës, ka reaguar edhe Ministrja për Mardhëniet me Parlamentin, ndryshe e njohur si admiruesja numër një e Skënderbeut të Rilindjes, Elisa Spiropali.

Ajo thotë se opozita është e verbuar nga dëshpërimi i humbjeve dhe se nuk do të arrijnë asgjë, veç mesazhit ngushëllues të Berishës, se kjo është protesta më e madhe në botë.

“Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 vjet rrjesht kryeministrinë dhe parlamentin, e vetmja gjë që do marrin në këmbim është mesazhi ngushëllues i Berishës për protestën më të madhe në botë!”