Rama të rinjve në Vlore : Merrni votuesit e PD dhe…

Kryeministri i vendit Edi Rama ka qenë sot në Vlorë ku është takuar me votuesit për herë të parë dhe ka kërkuar nga Vlonjatët që të marrin votuesit e PD dhe me datën 18 qershor të votojnë për PS.

“Më 18 Qershor duhet të sillni që të votoje  çdo te afërm, shok tek lagji, shok klase apo edhe  ata që kanë votuar për PD, merreni dhe silleni te PS te partia e përbashkët e të gjithëve atyre që e duan Shqipërime.” ka deklaruar Rama./Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne