Shqiperia

Rrogozhinë, vritet 33-vjeçari

Një 33 vjeçar është gjetur i vrarë në makinën e tij në Rrogozhinë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës.

Viktima është Klevis Kapllani, i dënuar për drogë në Itali.

33 vjeçari kishte dy vite që ishte kthyer në Shqipëri ku nuk rezulton të ketë pasur dhe konflikt me persona të tjerë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.09.2020, rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, është gjetur pa shenje jete në mjetin e tij, dyshohet si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit, shtetasi K.K., 33 vjeç.

Është ngritur menjëherë një grup i posaçëm hetimor i përbërë me Specialistët të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë dhe Specialistë të Komisariatit të Policisë Kavajë dhe nën drejtim e Prokurorisë vijon puna për fiksimin e çdo prove materiale që do çonte në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve./gazetaimpakt

OPINIONE