Shqiperia

Senatori italian akuzon shqip qeverinë shqiptare në “Twitter”, bën tag Ramën e Mogherinin

Senatori italian, Mario Mauro i cili ishte ftuar ditën e sotme në çadrën e PD-së ka postuar një status në shqip në “Twitter” ku akuzon qeverinë shqiptare.

Basha

Ai ka bërë tag në këtë status Mogherinin dhe Ramën, kjo e para e sulmuar prej Bashës gjatë vizitës së saj në Shqipëri. Mario Mauro shkruan se qeveria shqiptare ka bojkotuar standardet demokratike.

Gazeta Impakt