Shqiptari me plis bëhet hit në Amerikë, në McDonalds kërkon qebapë dhe speca djegës (Video)

Një personazh virtual i cili është bërë tanimë shumë i famshëm si protagonist i videove të ndryshme me karakter komik është edhe burri shqiptar në Amerikë që shpesh njihet me emrin “Angry Baba”

I veshur me veshjet kombëtare dhe me plis në kokë, ai është nisur drejtë njërit nga dyqanet e ushqimit të shpejtë të McDonalds, por me një kërkesë të çuditshme.

Bëhet fjalë për ushqimin e njohur për ne, qebapët, specat djegës dhe domatet – e pikërisht kjo ishte kërkesa e tij në McDonalds.

Ndërsa shihet se shitësja me vështirësi e kupton kërkesën e tij.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne