Shqiperia

Shqiptarja i shiti foshnjen avokatit homoseksual për 71 mijë euro, kur u zbulua …

Perfundon pas hekurave nje grua shqiptare, 31 vjecare, e cila i shiti foshnjen e saj ende pa lindir nje avokati te njohur ne Itali, si homoseksual. Mediat italiane bejne me dije se tashme shqiptarja eshte denuar me 1 vit e 4 muaj burg, si edhe me nje shume te mire qe duhet te paguaje si gjobe.

Ngjarja ka ndodhur ne Pavia, ku shqiptarja kishte bere pazar me avokatin dhe do te perfitonte prej tij 70 mijë euro nga shitja e femijes.

Qe te behej gjithcka e ligjshme, para se te lindte gruaja shqiptare do te martohej me avokatin, i cili deklaroi ligjerisht se femija ishte i tij, pra ishte ai babai.

Por, fakti qe ai ishte gay, dhe bashkejetonte me nje tjeter mashkull i beri hetuesit qe te dyshonin dhe ta conin me tej ceshtjen. Aty u zbulua me pas gjithcka, pasi shqiptarja rezultoi se kishte perfituar shuma parash nga llogari e avokatit.

Hetuesit kerkuan me tej ADN dhe ajo hoqi cdo dyshim, bebi nuk ishte i avokatit.

OPINIONE