BE “shuplakë” Ramës e Thaçit për bashkim

Gjatë një takimi që ka pasur me Ministrin e jashtëm Serb Ivica Daçiç Komisioneri për Zgjerim Johanes Hahn ka komentuar edhe deklaratat e Edi Ramës dhe Hashim Thaçit për bashkim kombëtar.

Hahn ka thënë se këto deklarata janë të papranueshme dhe jo produktive, dhe si të tilla duhet të shmangen./ Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne