EtiketeHashim Thaci

Rajoni

Barbadosi njeh Kosovën

Kosova mori të enjten njohjen më të re nga Barbadosi në vigjilje të 10 vjetorit të Pavarësisë, deklaroi zëvendëskryeministri dhe shefi i diplomacisë së...

Rajoni

Presidenti Nishani vizitë në Kosovë

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, i cili ka arritur mbëmë në Prishtinë, nga sot do të fillojë vizitën zyrtare në Kosovë. Nishani vizitën do ta fillojë me...

OPINIONE