EtiketeKukesi

Opinion

Dy standardet e një hetimi

Nga Patrik Sadikaj Ka më shumë se dhjetë ditë që këshilltarët bashkiakë të Kukësit, paditën zyrtarisht policinë dhe prokurorinë për ‘arrestimet e paligjshme të...

Sport

Kukësi dhe skandali i basteve

Skandali i basteve që përfshin skuadrën e Kukësit në Vjenë, po shkon drejt mbylljes. Kompania SportRadar në këtë rast ka implikuar në një çështje pa fakte...

OPINIONE