EtiketeLeon Molla

Opinion Shqiperia

Ndigjo pak o mirditor

Agim Haruni Nese doni ta shisni si nje dashuri per vendin tuaj, genjeni veten se pari dhe ne te gjithe, se dyti. Kjo nuk eshte dashuri. Eshte thjeshte urrejtje...

OPINIONE