Etiketeopozita

Opinion

21 Janari im…

Protesta paqesore e 21 Janarit kishte mbi 1 ore qe kishte nisur. Protestuesit e opozites se atehershme me lule ne duar kerkonin largimin e qeverise Berisha per...

Shqiperia

Një shëtitje në Bulevard

Lajmi i vetëm që prodhoi në pamje të parë protesta e opozitës ishte pjesëmarrja disi më e tkurrur se masa e njerëzve që dolën në rrugë në 27 Janar. U bënë...

Shqiperia

Çfarë (s)u pa nga protesta sot

Protesta e opozitës ditën e sotme pati një pjesëmarrje të konsiderueshme të qytetarëve në sheshin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta zgjati rreth një orë e gjysmë...

Shqiperia

Protesta e nesërme dhe 10 pikat e saj

1– Një protestë ku nuk do të flisnin as Luli dhe as Monika, për të mos lënë shijen se duan të heqin dikë nga karrigia për ta rrëmbyer vetë atë. 2– Një protestë...

OPINIONE