EtiketePalestine

Bota

Ushtria izraelite bombardon Gazën

Avionët e ushtrisë izraelite bombarduan objektivat e Brigadave Izzeddin al-Kassam në Gaza. Sipas një deklarate të ushtrisë izraelite në Twitter thuhet se...

Opinion

Hamasi bashkohet përsëri me Teheranin

Nga: Taha Kilinç Një zhvillim i rëndësishëm në javën e kaluar ishte vizita e një delegacioni të nivelit të lartë nga Lëvizja e Rezistencës Islame (Hamas) në...

Bota

Liri Palestinës – Popujt do të fitojnë

Aktivitet i realizuar në datën 29 Nëntor 2018 nga Organizata e Partisë Komuniste të Greqisë (KKE) në Atikë dhe Këshilli Qendror i Rinisë Komuniste të Greqisë...

OPINIONE

INTERVISTA