EtiketeProkuroria

Rajoni

Kush ka guxim ta hetojë SHIK-un?

Ish Shërbimi Informativ i Kosovës (SHIK) duhet të hetohet për mënyrën e punës se sa ,financat dhe gjitha çështjet tjera më të cilat ky shërbim është marrë...

Sport

Austria: Hetoni futbollistët shqiptarë

Zyrtarisht Teuta e Durrësit është nën hetim nga organet e drejtësisë të Austrisë për trukim të rezultatin të ndeshjes miqësore të futbollit Austria Wienn...