tensione

Mesazhi im për botën e re

Nga Masoud Pezeshkian Mes luftës dhe turbulencave në rajonin tonë, sistemi politik i Iranit demonstroi një stabilitet të jashtëzakonshëm duke i zhvilluar zgjedhjet në një

Read More

Vuçiç: Kurti do luftë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ka thënë se përshkallëzimi i situatës në Kosovë nuk e ka arritur pikun dhe se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dëshiron

Read More