Etiketetunel

Shqiperia

Tjetër tunel në Tiranë-Elbasan

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka arritur të gjejë zgjidhjen teknike të projektit të rrugës Tiranë- Elbasan, ku ka rrëshqitur një masiv i madh shkëmbor, në anën e...

Bota

Izraeli bombardoi një tunel të Hamasit

Ushtria izraelite ka bombarduar një tunel të Hamasit, i cili ndodhet në kufi me Gazën dhe Egjiptin. Sipas lajmit që përcjell gazeta izraelite “Yediot...