Etiketeushtarë

Bota

Vriten dy ushtarë rusë në Siri

Ministria ruse e Mbrojtjes bëri të ditur se dy ushtarë rusë janë vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë në një sulm me mortaja të kryer nga terroristët...