Shqiperia

Tërmetet nuk ndalen, ndihen sërish lëkundje në vend, këtë radhë në Tiranë

Nje lekundje termeti eshte regjistruar pas mesnate ne Tirane.

IGJEUM raporton se termeti eshte regjistruar ne oren 01:19 pas mesnate, por nuk eshte ndjere i forte, pasi ka qene me nje magnitude te vogel. Sipas IGJEUM epiqendra ka qene 13 km ne veriperendim te kryeqytetit dhe me magnitude 2.

Etiketa

OPINIONE