Shqiperia Sociale

Ushtari dixhital – “Vezë, djathë, domate”, Berisha: Ushtria në dietë betejë me zjarret

Edhe me keq se “gjellë ushtrie”, tani me paketim modern serviret ushqim dietik.

Ushtari dixhital denoncon:

Mengjesin qesharak qe u japin tek shuajne zjarret ne malet e Pukes!
Nje veze e ziere 70 kalori, nje domate e dhe nje cope djathe. Duke pershendetur efektivin e ketij reparti dhe te gjithe ata qe marrin pjese ne shuarjen e zjarreve, denoj me ashpersine me te madhe kete qendrim si nje turp dhe deshmi e korrupsionit! Kjo eshte diete e forte per te rene ne peshe! sb

“mirmbrema doktor
shikoje se me cfar e ushqen ushtrin tone noriega bashk me mimi striptisten ku racion eshte dhe ne mengjes ne puke duke fik zjarr jemi batalioni 1010 vau dejes dalim nga ora 5 e mjesit dhe nga ora 10:00 na sjedhin kte ushqim”

OPINIONE