Shqiperia

Vazhdojne sulmet kunder Skenderbeut, heroit te Vatikanit

Edhe pse Kastriot Myftaraj dhe grupe ekstremistesh katolike kane bere kercenime terroriste se do i vrasin ata shqiptare qe nuk duan heroin e tyre katolik, neper rrjetet sociale kane shperthyer shume sulme kunder heroit te Vatikanit, Gjergj Kastriot Skenderbe. Ne rrjetet sociale sot eshte shperndare nje foto e nje qytetari qe urinon te busti i heroit katolik.

Ne faqen Monella Vagabonda Skenderbeu tregohet ne forme pornografike:

Ndersa ne internet kane nisur te qarkullojne foto vajzash qe mbulojne Skenderbeun me trupat e tyre.

Ne ditet ne vijim mbetet te shihet nese grupet terroriste kristjane me ne krye budallain Kastriot Myftaraj do te ndermarrin aktet terroriste qe ata kane premtuar, apo perballe shumices myslymane do te ulin koken dhe do e harrojne heroin e tyre legjendar.

OPINIONE