Vdekja e president Raisit dhe thirrjet e Maryam Rajavit nga Manza per vrasjen e presidentit iranian

Ne videon me siper Olsi komenton ne MCN TV disa nga skenaret per vdekjen e presidentit iranian, dhe perfshirjen e mundshme te Mosadit izraelit dhe armates muxhahedine te Maryam Rajavit ne sulmin terrorist kunder presidentit iranian.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne