Zgjedhjet për kreun e Bashkisë/ Vijon numërimi i votave në Kukës, kryeson kandidati i PS, ja si ndahen votat

Vijon numërimi i votave për kreun e ri të Bashkisë së Kukësit.

Në garë për kreun e bashkisë Kukës janë Albert Halilaj i propozuar nga Partia Socialiste dhe Emri Vata, kandidat i propozuar nga koalicioni “Bashkë Fitojmë”.

Deri më tani kryeson kandidati i PS-së. Emri Vata ka marrë 4631 vota ndërsa Albert Halilaj 8294 vota.
Nga 74 kuti në total, deri më tani janë numëruar 46 kuti.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne