ArkivaSeptember 2019

Bota

Izraeli ka frikë nga Ansarullah?

Pak para shpalljes së operacionit madhor të Ansarullah në Naxhran që përfundoi me vdekjen e më shumë se 500 ushtarëve sauditë dhe mercenarëve të tyre dhe me...

Bota

Përleshje në Xhamu Kashmir, 4 të vdekur

Në rajonin Xhamu Kashmir të Indisë si pasojë e një përleshjeje mes forcave indiane të sigurisë dhe atyre të rezistencës në rajon humbën jetën 4 persona. Sipas...