Ambasada amerikane në Tiranë promovon vesin e pederasties, qytetarët e masakrojnë me komente!

Ambasada Amerikane në Tiranë ka promovuar përsëri shthurjen e shoqërisë përmes LGBTQI duke ofruar mbështetje për festën e tyre më 17 Maj. Ajo që ka rënë në sy ishte ndryshimi i flamurit shqiptar në faqen zyrtare të facebook të Ambasadës Amerikane ku gjysma e shqiponjës është ngjyrosur me ngjyrat e flamurit të vesit shkatërrues të shoqërisë.

Por, dhjetra qytetarë kanë masakruar Ambasadën Amerikane me komente duke kritikuar atë për mbështetje të një vesi të keq që dëmton shoqërinë shqiptare. “Zoterinj Amerikane kur te flitet per te drejtat e Shqiptareve qe keto 10 vite Edi Rama ne bashkepunim me ju( po po me ju) jane shkelur pa meshire i keni debuar nga vendi i tyre atehere do mund te flisni per te drejtat e kesaj pakice qe po na imponohen dhunshem ne njerezve normale. Lironi liderin e opozites”, thotë një komentues.

Një tjetër është edhe më i ashpër, kur shkruan se: “Go yankee, go home! Nuk i duam keto pislleqe ne vendin tone! Jemi popull konservator, me vlera familjare e kombetare! Promovojeni ke vendi juaj keto gjera!”.

“Këto mbajini në Amerik. vetëm për pun të ndyra jeni në Shqipëri…”, shkruan një tjetër.

“Të drejtat të kenë të gjithë por të promovoni martesat e lidhjet mashkull me mashkull e femër me femër që në radhë të parë qelbin dynjanë dhe e dyta shkatërrojnë familjen e zhdukin rritjen e popullsisë dhe të lejoni tortura çnjerëzore nëpër biruca e kudo nëpër rrugë kush proteston kjo nuk është e drejtë .Këtu u zhduk demokracia ,pluralizmi,opozita nëpër burgje,drejtësia me regji të pushtetit dhe policia nuk respekton të drejtat e njeriut etj etj ,lere pastaj meritokraci e shtet të së drejtës që ka ikur në drejtim të paditur me kohë ,në emigrim bashkë me shumicën e shqiptarëve..”, kritikon një tjetër komentues.

“Po kujt dreqin i interesojne keto devijime njerzore.

E pra duhet caktuar edhe nje “dite feste” per kriminelet qe vrasin e marrin jete njerzish mbasi keto devijime jane trushplarje njerzore

Per nje moment  mendoni,perfytyroni sikur nje vend te ishin te gjithe si ata qe po na “detyroni” ti promovojme cfare do te ishte mbas disa vitesh ne ate vend ???!! qofte Shqiperia,Amerika apo …

Le te jetojne e te mos i ngacmoj njeri ato qenje biologjike por ama mos na beni shembuj dhe na therrisni per parada…. oh zot , a thu e keni pernjemend. Mos harxhoni pare per promovime te tilla”, shkruan një tjetër.

Një qytetar kritikon Ambasadën pse ka ndryshuar ngjyrën e flamurit shqiptar, “Mos na ndryshoni flamurin tone duke ngjyrosur Shqiponjen, por ndryshoni yjet dhe flamurin tuaj! OKKKKK”.

Në komente nuk munguan as ata që reaguan ashpër kundër këtij promovimi, duke shkruar, “Yttt u qr race e felliq qe mbeshtesni ata lloj plerash. “Atë llotarinë ku ta keni…”, shkruan një tjetër komentues. /GazetaImpakt/

 

 

 

Screenshot

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne