Përshkallëzohen tensionet/ Disa deputetë të opozitës futen në Kuvend, gjuajnë me sende Ramën dhe Nikollën, ndërhyn Garda

Kaos në Kuvend. Disa deputetë të opozitës kanë mundur të futen në sallën e Kuvendit, ku nuk kanë munguar tensionet dhe nervozizmit.

Mes deputetëve që janë futur janë Asllan Dogjani, Gazment Bardhi, Ina Zhupa, etj,.

Sapo janë futur në sallë ata kanë tentuar që të bllokojnë foltoren, por ka ndërhyrë Garda. Më pas ata kanë gjuajtur me sende në drejtim të Edi Ramës dhe Lindita Nikollës./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne