Rusia cliron Bakhmutin: amerikanet duan lufte, bunkeret e MEK ne Manze; SHBA denon Bashkim Lamnicen

 

Ne videon me siper Olsi dhe Ladi diskutojne: 1. Fitoren ruse ne Bakhmut kunder NATO-s dhe Ukraines 2. Deklaratat per vazhdim te luftes kunder Rusise nga amerikanet ne mbledhjen e G-7 ne Hiroshima 3. Letra e shoqates iraniane Nejat ku tregohet sesi MEK-u ne Manze vazhdon sulmet kunder Iranit dhe e ka kthyer Manzen ne nje Bakhmut shqiptar duke ndertuar bunkere dhe strehimore kunder sulmeve ajrore. 4. Braktisjen qe amerikanet i bejne sherbetoreve te tyre dhe denoncimi nga departamenti i shtetit i dhunes se policit te antiterrorit Bashkim Lamnica kunder muslimaneve shqiptare 5. Fitoren e grekomaneve te Himares kunder mafjes se Edi Rames ne Himare me Fredi Belerin dhe pse fitorja e himarioteve eshte nje fitore per te gjithe popullin shqiptar.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne