Situata e sigurisë në Kosovë, presidentja Osmani takon kreun e Agjencisë së Inteligjencës dhe liderët e opozitës

Pas zhvillimeve të fundit dhe sulmit terrorist në veri të Kosovës, presidentja Vjosa Osmani po mban takim me kreun e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë dhe partitë opozitare.

Në takimin ndërmjet Osmanit, që zhvillohet ndaras me partitë opozitare temë diskutimi është situata e sigurisë pas sulmit terrorist.
Në takimin me Osmanin do të jenë krerët nga PDK, LDK, e AAK./BW

 

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne